Datenschutz

Gizlilik İlkeleri

Partnerlookbyinci sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Partnerlookbyinci bünyesinde kullanılmaktadır.

Partnerlookbyinci, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Partnerlookbyinci, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Partnerlookbyinci müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Partnerlookbyinci iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda  günlük e-posta gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz  e-postaların alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla,kolayca çıkabilirsiniz.

Müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla Ödeme sayfasındaki tutarın, Ödeme sayfasındaki Banka bilgileri tarafınızca kaydedip istenen banka yada paypal hesabına yatırmak zorundadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin siz ve banka veya paypal arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


no'lu telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz.